Kontaktai
Turite klausimų?
Mielai Jus pakonsultuosime:

8 52 603 603
prieziura@pikselis.lt

Visi kontaktai

Klientai
Įmonės sėkmingai besinaudojančios mūsų paslaugomis:
Kodėl mes?
IT versle jau esame daugiau nei 20 metų. Ilgametė patirtis leido mums atrinti tik pačius lankščiausius ir patikimiausius sprendimus bei procesus, puikiai tinkančius Jūsų įmonės IT ūkiui: Leiskite mums įvertinti Jūsų IT ūkio situaciją ir mes pasiūlisime teisingiausią variantą Jūsų verslui. Teikiame tik aukšto lygio paslaugų paketą, nes:
Tapkite mūsų šeima
Mes nesivadovaujame moto "atėjau, padariau, išėjau.
Klientai, pasirašę su mumis kompiuterinio aptarnavimo sutartį, tampa išskirtiniais mūsų klientais, kuriuos mes konsultuojame visais IT klausimais, nesvarbu ar tai būtų naujo kompiuterio pirkimas, ar tiesiog neišsisiunčiantis laiškas. Nesilaikome griežtai sutartyje esančių įsipareigojimų, o žmogiškai žvelgiame į žmogiškas kasdienes problemas ir klausimus. Dirbame su didžiausiais Lietuvos IT įrangos tiekėjais, turime techninio aptarnavimo servisą, savo nuotolinio prisijungimo sistemas, todėl visus klausimus galime išspręsti patys, nesikreipdami į kitas remonto paslaugas teikiančias įmones ar tarpininkus, taip taupydami Jūsų ir savo laiką.

Kam mokėti atlyginimą IT specialistui dirbančiame Jūsų įmonėje, jei suprantate, jog didžiąją dalį laiko jo neišnaudojate? Ilgametę patirtį turintys specialistai Jums padės greičiau ir efektyviau. Jie apmokys ir paaiškins apie Jūsų darbuotojams kylančias nedideles bėdas, tuo pačiu keldami jų IT išprusimą.